Меню
Поиск по сайтуПопулярные новости
· 1: Крючковяз. Как сделать крючковяз. Изготовление крючковяза. Крючковяз своими руками. Видео (Прочтено: 65384 раз)
· 2: "Пробка" - моя секретная рыболовная снасть. Как ловить на пробку. Как сделать пробку. Видео (Прочтено: 46709 раз)
· 3: Изготовление раколовки. Как сделать раколовку? Раколовка своими руками. Рачевня. (Прочтено: 46368 раз)
· 4: Рецепты изготовления технопланктона в домашних условиях. Состав технопланктона. Из чего сделать технопланктон (Прочтено: 43912 раз)
· 5: Снасть «убийца толстолоба». Убийца толстолоба купить. Обзор убийца толстолоба. Видео (Прочтено: 38967 раз)
· 6: Разделка и готовка морского ската. Как правильно готовить ската (хвостокола). Печень ската (Прочтено: 37655 раз)
· 7: Автоклав. Изготовление автоклава. Сделать автоклав своими руками. Чертеж автоклава (Прочтено: 35716 раз)
· 8: Жерлица своими руками. Изготовление жерлицы. Как сделать жерлицу? (Прочтено: 30328 раз)
· 9: Макушатник своими руками. Изготовление макушатника. Ловля на макушатник (Прочтено: 29688 раз)
· 10: Кукан своими руками. Изготовление кукана. Как сделать кукан. (Прочтено: 29489 раз)
Интересное
Виды рыб Украины
Змагання з риболовної ловлі (26.06.2011)
Змагання з риболовної ловлі (26.06.2011)


Окрім інших талантів, жителі міста Бердичева славляться як гарні рибалки, які можуть впіймати рибу за будь-якої погоди. Рибацький хист та вправність передається із покоління в покоління, тож і юні бердичівлян можуть змагатися в рибній ловлі з дорослими. Тому у неділю 26 червня в рамках святкування Дня міста Бердичева і Дня молоді на березі річки Гнилоп’ять біля міського пляжу було проведено змагання з рибної ловлі для маленьких рибалок, які мали змогу показати свою майстерність у поводженні з вудкою та надіванні на гачок черв’яка.

Організаторами змагання була проведена відповідна реєстрація учасників та жеребкування, в результаті якого було визначено, у якому секторі буде рибалити той чи інший маленький спортсмен.

Кожному з рибалок було видано жовту футболку з надписом «Наша річка 2011», кепку, прикормку та два види наживки. До залікової риби відносилися окунь, плотва, карась, ротань, карп, білий амур, миньок, товстолобик та верхівка без будь яких обмежень.

Кожен з учасників мав право використовувати наживку та прикормку на свій власний розсуд, самостійно вибирати тактику та стратегію лову рибу та використовувати будь-яку спортивну снасть (але не більше двох вудочок та двох гачків на одного учасника). Під час проведення змагань батькам та вболівальникам можна було давати корисні поради та підбадьорювати учасників.

Натомість заборонялося перетинати межі сектора, кричати і кидати у воду сторонні предмети. У випадку порушення встановлених правил на учасника накладалися штрафні санкції – мінус 50 грам з впійманої риби, тож усі змагалися між собою чесно.

Першу рибину (за яку щасливець отримав додатковий приз) упіймав Перехрестюк Микола. Організатори заходу пояснюють, що у хлопця неабиякий потенціал, він навіть приймає змагання у зимніх змаганнях нарівні з дорослими рибалками.

По закінченню проведення змагань на дітлахів чекав солодкий стіл, розважальний концерт за участю клоунів та підведення підсумків. Слід відмітити, що ніхто з учасників не залишився без подарунка, так що додому юні рибалки йшли з приємними враженнями. Не слід забувати, що коли у дитини є хобі – це дуже добре, так як займаючись улюбленою справою вона розвивається. І те, що юні рибалки встали так рано для того, щоб прийняти участь у змаганнях, є гарним знаком сили волі та завзяття маленьких бердичівлян і відданості своєму захопленню, через яке вони стають ближче до природи, що нас оточує.

Денис ЗАРЕМСЬКИЙИсточник: www.berdichev.biz
Мы Вконтакте
Погода в Бердичеве
Счетчики
Яндекс цитирования Украинская рыбалка Экстремальный портал VVV.RU Яндекс.Метрика
Курс валют

Информация предоставлена: https://creditpanda.com.ua

При использовании материалов моего сайта убедительная просьба оставлять ссылки на сайт-источник