Меню
Поиск по сайту



Популярные новости
· 1: Крючковяз. Как сделать крючковяз. Изготовление крючковяза. Крючковяз своими руками. Видео (Прочтено: 65574 раз)
· 2: "Пробка" - моя секретная рыболовная снасть. Как ловить на пробку. Как сделать пробку. Видео (Прочтено: 46753 раз)
· 3: Изготовление раколовки. Как сделать раколовку? Раколовка своими руками. Рачевня. (Прочтено: 46417 раз)
· 4: Рецепты изготовления технопланктона в домашних условиях. Состав технопланктона. Из чего сделать технопланктон (Прочтено: 43978 раз)
· 5: Снасть «убийца толстолоба». Убийца толстолоба купить. Обзор убийца толстолоба. Видео (Прочтено: 39038 раз)
· 6: Разделка и готовка морского ската. Как правильно готовить ската (хвостокола). Печень ската (Прочтено: 37875 раз)
· 7: Автоклав. Изготовление автоклава. Сделать автоклав своими руками. Чертеж автоклава (Прочтено: 35750 раз)
· 8: Жерлица своими руками. Изготовление жерлицы. Как сделать жерлицу? (Прочтено: 30376 раз)
· 9: Макушатник своими руками. Изготовление макушатника. Ловля на макушатник (Прочтено: 29726 раз)
· 10: Кукан своими руками. Изготовление кукана. Как сделать кукан. (Прочтено: 29554 раз)
Интересное
Виды рыб Украины
День рідного міста юні бердичівські рибалки зустріли на «Нашій річці»


Чим хороше на святкуванні Дня міста, то це тим, що мало не кожен може знайти на ньому справу собі до душі. Особливе роздолля у ці дні дітям: хочеш – співай, хочеш – танцюй, хочеш – у спортивні ігри бався, а хочеш – у розважальних конкурсах участь бери. Організатори святкового дійства, здається, не забули нікого. Навіть юних любителів рибної ловлі. Більш того, конкурсні змагання з ловлі риби, що традиційно проводяться у День міста, виглядають одними з наймасштабніших заходів, що відрізняються від інших і кількістю учасників, і чималим набором солідних подарунків.

Змагатися у рибній ловлі захоплююче, просто відпочивати з вудкою цікаво – цим самим людина виховує у собі бережливе ставлення до навколишнього середовища, його флори і фауни. У цьому глибоко переконані і таку ідею популяризують організатори змагань – місцева громадська організація «Клуб любителів спортивної риболовлі «Золотий короп» та Центр рибальства, мисливства і туризму «Золотий сазан». Цьогоріч їм вдалося зібрати під своїми прапорами близько 50-ти юних майстрів вудки і гачка. Після жеребкування, кожен із них зайняв свій сектор і за командою закинув вудки.

Рибалки – навіть такі юні – люди серйозні і без причини неквапливі, у кожного – своя тактика і стратегія лову. Користуватися відпрацьованою методикою організатори дозволяли без обмежень. Те ж саме стосувалося прикормки і наживки, кожен ловив на те, що звик і вважав за найкраще. Рибалити дозволялося не більш, ніж двома вудками і на не більш, ніж два гачки. Галасувати, бігати, кидати у воду різний непотріб і взагалі залишати свій сектор – зась, зате без обмежень лови собі карася, окуня, коропа, білого амура. Теж саме стосується товстолоба, верхівки, ротаня. На цих змаганнях ти сам на сам зі своїми вміннями та вдачею: порадити чи підказати батьки й вболівальники можуть лише на словах. Правила суворі і справедливі, за їхнє невиконання штраф – мінус 50 гр. від улову. Ще раз провинився –знову мінус 50 гр. Третє порушення погрожувало дискваліфікацією. Нагород та призів організатори та спонсори змагань припасли більш, ніж достатньо, але їхніх володарів раніше 10-11-ї було не дізнатися. Лише один переможець визначився ще до завершення конкурсу: Миколі Перехрестюку вдалось першим підчепити рибку. Невеличка уклейка принесла хлопцеві приз у номінації «Перша риба».

Три години минуло швидко і майже непомітно, настав час нагородження, в якій взяв участь і Бердичівський міський голова. Василь Мазур подякував усім дітлахам за участь у конкурсі, відзначивши, що Бердичів може пишатися тим, що має людей, які не стомлюються робити добре своєму місту. І «Золотий короп», і «Золотий сазан» вкотре довели: брати участь в організованих ними святкових змаганнях із ловлі риби не лише цікаво, а й корисно – без призу не залишився жоден із учасників. Усі без виключення діти отримали дипломи учасників, членські квитки клубу «Золотий короп», вудку, прикорму, набір гачків і поплавків та книгу про принади рибальства. Відзначили організатори наймолодшого рибалку, а також рибалок, які зловили найбільшу і найпершу рибу. Ними стали, відповідно, Владислав Шестак, Дмитро Дзюба і Микола Перехрестюк. У номінації «Рибачка Соня» були нагороджені усі п’ятеро дівчат, які вирішили поборотися за перемогу. Окрім того, без призів не залишилися призери і переможці 4-х секторів, на які була поділена загальна площа змагань. Вінчувало церемонію нагородження відзначення трьох найкращих рибалок цьогорічного конкурсу: виловлених 830 гр. риби дозволило посісти ІІІ місце Максиму Тарасюку. 940 гр. вивели у срібні призери Ігоря Бенція. Ну а кращим рибалкою було визнано … дівчинку. Минулоріч Анастасія Кириченко теж вудила рибу на Гнилоп’яті, але стала 3-ю. Цього ж разу її результат – 1240 гр. став кращим серед усіх інших.

Андрій Бевзо, батько переможниці змагань «Наша річка-2011»: «День сьогодні чудовий, пройшов він набагато краще, аніж минулого року. Тренував і вчив Настю я. Ми хотіли втерти носа хлопцям, дати їм «фору», і вона цього добилась. Від того, що моя донька любить рибалити, особисто я отримую масу задоволення. Хоча сьогодні дуже переживав і хвилювався.»

Максиму Тарасюку, окрім рибальських боксів дісталося у подарунок розкладне крісло, Ігор став володарем туристичної палатки, ну а Настя віднині зможе рибалити на Гнилоп’яті на новенькому надувному рибальському човні.

Автор: Олександр Єжель
Камера: Юрій Гавриш

Источник: trkvik.tv
Мы Вконтакте
Погода в Бердичеве
Счетчики
Яндекс цитирования Украинская рыбалка Экстремальный портал VVV.RU Яндекс.Метрика
Курс валют

Информация предоставлена: https://creditpanda.com.ua

При использовании материалов моего сайта убедительная просьба оставлять ссылки на сайт-источник