Меню
Поиск по сайтуПопулярные новости
· 1: Крючковяз. Как сделать крючковяз. Изготовление крючковяза. Крючковяз своими руками. Видео (Прочтено: 62816 раз)
· 2: "Пробка" - моя секретная рыболовная снасть. Как ловить на пробку. Как сделать пробку. Видео (Прочтено: 45959 раз)
· 3: Изготовление раколовки. Как сделать раколовку? Раколовка своими руками. Рачевня. (Прочтено: 45671 раз)
· 4: Рецепты изготовления технопланктона в домашних условиях. Состав технопланктона. Из чего сделать технопланктон (Прочтено: 42471 раз)
· 5: Снасть «убийца толстолоба». Убийца толстолоба купить. Обзор убийца толстолоба. Видео (Прочтено: 38147 раз)
· 6: Автоклав. Изготовление автоклава. Сделать автоклав своими руками. Чертеж автоклава (Прочтено: 34929 раз)
· 7: Разделка и готовка морского ската. Как правильно готовить ската (хвостокола). Печень ската (Прочтено: 32747 раз)
· 8: Жерлица своими руками. Изготовление жерлицы. Как сделать жерлицу? (Прочтено: 29634 раз)
· 9: Макушатник своими руками. Изготовление макушатника. Ловля на макушатник (Прочтено: 29177 раз)
· 10: Кукан своими руками. Изготовление кукана. Как сделать кукан. (Прочтено: 28758 раз)
Интересное
Виды рыб Украины
Бердичівлянам заборонили рибалити на ділянці від пляжу до пішохідного мосту
Бердичівлянам заборонили рибалити на ділянці від пляжу до пішохідного мосту


На засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, котре проходило сьогодні, одним з питань порядку денного було встановлення заборони вилову біоресурсів в зимувальних ямах. З виступу начальника міського відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Віктора Рябушка стало відомо, що в Бердичеві така заборона діятиме на ділянці поблизу річки Гнилоп’ять.

За словами чоловіка, у кожній області і в кожному місті визначається відповідне місце, котре і вважається зимувальною ямою. В даному випадку в Бердичеві це ділянка від міського пляжу (де рятувальна станція) і до пішохідного мосту. В інших місцях містянам ловити рибу можна. Нагадаємо, що з 1 листопада рибалити у зоні зимувальних ям заборонено в 21 областях України, куди входить і Житомирська.

Контролюватиме виконання заборони Держагентство рибного господарства в Житомирській області, а пошуково-рятувальна служба Бердичева задіяна задля допомоги. Якщо її працівники зловлять порушника, то про це буде повідомлено Держагентство рибного контролю, бо для самостійного затримування вони не мають повноважень.

Бердичівлянам варто знати, що у разі порушення правил рибальства на зимувальних ямах передбачено покарання. Це не лише адміністративні штрафи, але й кримінальна відповідальність. Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення, за незначне порушення правил рибальства передбачено попередження або накладення штрафу на громадян у розмірі від 34 до 170 грн., на посадових осіб - від 170 до 510 грн. За грубе порушення правил рибальства, якщо, наприклад, застосовується вогнепальна зброя, електрострум, вибухові чи отруйні речовини та інші заборонені знаряддя, штраф становить 340-680 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення. Для посадових осіб - 510-850 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

Крім того, залежно від ступеня завданих збитків, за грубі порушення передбачена також кримінальна відповідальність, починаючи від штрафів у розмірі 3400-6800 грн. і закінчуючи позбавленням волі строком до 3 років з конфіскацією знарядь і засобів лову та незаконно добутих водних біоресурсів.
Мы Вконтакте
Погода в Бердичеве
Счетчики
Яндекс цитирования Украинская рыбалка Экстремальный портал VVV.RU Яндекс.Метрика
Курс валют

Информация предоставлена: https://creditpanda.com.ua

При использовании материалов моего сайта убедительная просьба оставлять ссылки на сайт-источник