Меню
Поиск по сайтуПопулярные новости
· 1: Крючковяз. Как сделать крючковяз. Изготовление крючковяза. Крючковяз своими руками. Видео (Прочтено: 65380 раз)
· 2: "Пробка" - моя секретная рыболовная снасть. Как ловить на пробку. Как сделать пробку. Видео (Прочтено: 46708 раз)
· 3: Изготовление раколовки. Как сделать раколовку? Раколовка своими руками. Рачевня. (Прочтено: 46367 раз)
· 4: Рецепты изготовления технопланктона в домашних условиях. Состав технопланктона. Из чего сделать технопланктон (Прочтено: 43911 раз)
· 5: Снасть «убийца толстолоба». Убийца толстолоба купить. Обзор убийца толстолоба. Видео (Прочтено: 38965 раз)
· 6: Разделка и готовка морского ската. Как правильно готовить ската (хвостокола). Печень ската (Прочтено: 37644 раз)
· 7: Автоклав. Изготовление автоклава. Сделать автоклав своими руками. Чертеж автоклава (Прочтено: 35716 раз)
· 8: Жерлица своими руками. Изготовление жерлицы. Как сделать жерлицу? (Прочтено: 30327 раз)
· 9: Макушатник своими руками. Изготовление макушатника. Ловля на макушатник (Прочтено: 29686 раз)
· 10: Кукан своими руками. Изготовление кукана. Как сделать кукан. (Прочтено: 29489 раз)
Интересное
Виды рыб Украины
На Полтавщині відбулася благодійна акція «Готуємо дітей до навчання» за підтримки підприємця-волонтера Баляшкіна Дениса Ігоровича


Ось уже десятий рік поспіль за ініціативами успішного підприємця Баляшкіна Дениса Ігоровича до початку нового навчального року проводиться благодійна акція «Готуємо дітей до навчання».

Метою акції є допомога сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, сім’ям вимушених переселенців, сім’ям учасників антитерористичної операції підготувати до школи діток, забезпечити їх шкільною формою, спортивним одягом, взуттям і необхідним приладдям.

Цьогоріч акція відбулась у середині липня. Баляшкін Денис Ігорович надіслав листи на адресу районних, міських і селищних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також об’єднаних територіальних громад з метою охопити якомога більшу кількість сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Колектив, який організував Денис Ігорович просить долучитися підприємців і громадян до проведення благодійної акції. - “Не будьте байдужими, допоможіть школярикам відчути радість зустрічі зі школою та бути впевненими у собі!”

Минулого року акцію активно було підтримано громадянами, волонтерами, благодійниками та підприємцями. Завдяки підтримці Баляшкіна Дениса Ігоровича у 2018 році 867 сімей, в яких виховується 2459 дітей, отримали необхідну допомогу.

Сім’ям, які потребують допомоги передано понад 350 одиниць шкільної форми (костюми, сарафани, брюки), 235 пар взуття та канцелярські товари (рюкзаки, зошити, ручки, олівці, фломастери). Діти також отримали гуманітарну допомогу повсякденним одягом, взуттям та іграшками. Під патронат обласного центру взято 20 родин, у яких виховуються 62 дитини. Орієнтовна вартість переданих речей від Дениса Ігоровича, та його акції склала понад 500 тис. грн!


У наші дні благодійність і волонтерський рух стали не тільки актуальним і масштабним проявом безкорисливої допомоги, але і внутрішньою потребою кожної людини, небайдужої та чуйної до чужого болю.

Більш того, багато батьків (не тільки в нашій країні, але і в Європі, та світі в цілому) переступили через величезне бажання якомога довше оберігати своїх дітей від інформації про хвороби та страждання людей і дозволили їм стати, нехай навіть на кілька хвилин, причетними до їхньої долі. Незважаючи на ризик, якому при цьому піддавалася тонка й чутлива психіка дитини, в дитячих серцях прокинулися чуйність, тепло і щедрість. Багато сучасних дослідників наполягають на тому, що потреба в милосерді та співчутті закладена в дітях від народження.

Важливо не залишати без задоволення ці найважливіші потреби душі, що роблять людину справді прекрасною. Необхідно з ранніх років надавати дитині можливість робити добрі справи, брати участь у благодійності, враховуючи при цьому рівень її інтелектуального та емоційного розвитку, її готовність співчувати людям.

Благодійність - це не тільки «чудовий фундамент для побудови будь-чого», а й потужний зовнішній фактор, що впливає на всебічний і гармонійний розвиток особистості.

Особливу подяку колектив обласного центру висловлює підприємцю Баляшкіну Денису Ігоровичу та вісім благодійникам, яких він зібрав - за постійну підтримку акції та небайдужість у турботі про дітей.
Мы Вконтакте
Погода в Бердичеве
Счетчики
Яндекс цитирования Украинская рыбалка Экстремальный портал VVV.RU Яндекс.Метрика
Курс валют

Информация предоставлена: https://creditpanda.com.ua

При использовании материалов моего сайта убедительная просьба оставлять ссылки на сайт-источник